od zaplecza

NAPISZ JEŚLI POTRZEBUJESZ ZDJĘĆ :)


Kontakt: info.bubblefactory@gmail.com


bloglovin bloglovin

Nasza oferta:

* reportaż ślubny
* sesje do portfolio
* sesje pamiątkowe
* fotografia rodzinna

Inni o BF...

...regularnie oglądam kolejne Wasze zdjęcia i sesje, i jestem Wam bardzo wdzięczny, bo dzięki kilku zdjęciom i słowom, Waszym zdjęciom i słowom odkryło mi się na nowo coś dobrego w życiu coś czemu pozwoliłem trochę się zakurzyć na szkodę moją i moich bliskich. (...)


Dziewczyny mają głowy pełne niesamowitych pomysłów, a energia i uśmiech, który ich nie opuszcza ani na moment, jest bardzo zaraźliwy. Efektem tej fotograficznej przygody były piękne zdjęcia, niezapomniane wrażenia,a pozytywna energia, którą mnie te miłe Panie naładowały, nie opuszczała mnie przez kolejne dni.(...)

Jesteście niesamowitymi wróżkami.

Jesteście niesamowite. Coś czuję, że kiedyś będę mogła się chwalić (choć i tak już to robię), że kiedyś tam dawno zdjęcia robiły mi TA Aife i TEN Villk (jak TA Annie Leibovitz).

Po odwiedzinach na stronie Bubble Factory myślę, że jeżeli kiedyś będę brała jakiś ślub to chciałabym, żebyście to Wy to fotografowały. Przy zdjęciach ślubnych prawie płakałam - jesteście genialne.

Fantastycznie jest widzieć jak ludzie realizują swoje marzenia. To mnie utwierdza w przekonaniu, że warto je mieć :) Trzymam kciuki za was :) Wspaniałe zdjęcia.

Może teraz trochę przesłodzę, ale musicie być interesującymi osobami, serio. Fotografie są świetne i macie naprawdę fajne pomysły na sesje. Pozostaje mi życzyć spełnienia dalszych marzeń.

Jesteście z Villkiem wspaniałe. I miło ogrzać się w cieple płynącym z Waszej twórczości i serc :)

Po podjęciu spontanicznej decyzji o napisaniu maila z pytaniem o możliwość sesji miałam wątpliwości czy dobrze zrobiłam. Zostały one jednak w 100 % rozwiane z chwilą, gdy się tylko spotkałyśmy. Nie tylko zdolne, ale przesympatyczne Panie Fotograf, zrobiły na mnie ogromne wrażenie. Miały ciężkie zadanie, bo był to mój pierwszy kontakt z fotografią,a co za tym idzie, stres był niemały, ale atmosfera, jaką stworzyły, szybko pozwoliła mi o tym zapomnieć i zaczęłam się świetnie bawić.

Powiem tylko: było warto. Bardzo warto. Jesteście nadzwyczajne. Czułam się niezwykle podczas sesji, oglądając efekty zachwycam się nad pięknem kobiecego ciała, a skrzydeł dodaje mi myśl, że to moje, dobrze mi znane ciało. Odkryte przez Was na nowo..."

Wiecie, wesela wywołują u mnie zazwyczaj jedno skojarzenie: "obciach". Ale kiedy tak patrzę na Wasze fotki, to, jak Bóg na niebie, jeszcze chwila i sama zapragnę mieć swoje!

Blog > Komentarze do wpisu
Ola i Dawid

Być nie tylko fotografem, a także prezentem ślubnym i siedzieć z gośćmi w gronie znajomych twarzy. Dla takich chwili warto jechać nie tylko osiem, a nawet trzydzieści godzin. Rodzinna atmosfera, śmiech i gonitwy dzieci, niezwykli Młodzi, cudowni rodzice i Julita, z którą już kilka razy udało nam się współpracować w ramach Pakamery czy Delamo. Zdjęcia w rytmach chłopców z Boogie Boys. Uśmiech nie schodził z twarzy, miłe słowa wisiały w powietrzu i aż się prosiły o czerpanie garściami, urocze lampki w ogrodzie, szalony powrót klubobusem do domu - zresztą zobaczcie sami, naprawdę ubolewamy, że nie możemy się podzielić z Wami całym reportażem!

 

czwartek, 22 września 2011, bubblefactory

Polecane wpisy

  • Lookbook dla Delamo raz jeszcze

    Sezon zimowy to czas, gdy nasze aparaty lekko się kurzą, a my tęsknie wspominamy ciepłe plenery. Jednak dzień robi się coraz dłuższy, więc to znak, że zbliża si

  • Asia - laureatka konkursu Studio2deko

    Pewnie część z Was pamięta, że jakiś czas temu Studio2deko organizowało konkurs na stylizację, w którym do wygrania była sesja u BF. Asia zdobyła najwięcej punk

  • Wspomnienie lata

    Na ślubie i weselu byłyśmy na początku sezonu, jednak z publikacją czekałyśmy na efekty pleneru, który odbył się niedawno. Magda i Kamil przyjechali do nas do J

Komentarze
Gość: firma.kokarda, *.dynamic.chello.pl
2011/09/22 16:40:55
Piękne zdjęcia, piękni ludzie i atmosfera;))) cieszę się że mogłam wziąć w tym wydarzeniu udział ;-) dzięki za piękne zdjęcia! i pozdrawiam przy okazji wszystkich uczestników;-)
-
Gość: Atramentka, *.neoplus.adsl.tpnet.pl
2012/02/29 08:53:52
Mimo, że końcówka lata, zdjęcia bardzo świeże i wiosenne :)