od zaplecza

NAPISZ JEŚLI POTRZEBUJESZ ZDJĘĆ :)


Kontakt: info.bubblefactory@gmail.com


bloglovin bloglovin

Nasza oferta:

* reportaż ślubny
* sesje do portfolio
* sesje pamiątkowe
* fotografia rodzinna

Inni o BF...

...regularnie oglądam kolejne Wasze zdjęcia i sesje, i jestem Wam bardzo wdzięczny, bo dzięki kilku zdjęciom i słowom, Waszym zdjęciom i słowom odkryło mi się na nowo coś dobrego w życiu coś czemu pozwoliłem trochę się zakurzyć na szkodę moją i moich bliskich. (...)


Dziewczyny mają głowy pełne niesamowitych pomysłów, a energia i uśmiech, który ich nie opuszcza ani na moment, jest bardzo zaraźliwy. Efektem tej fotograficznej przygody były piękne zdjęcia, niezapomniane wrażenia,a pozytywna energia, którą mnie te miłe Panie naładowały, nie opuszczała mnie przez kolejne dni.(...)

Jesteście niesamowitymi wróżkami.

Jesteście niesamowite. Coś czuję, że kiedyś będę mogła się chwalić (choć i tak już to robię), że kiedyś tam dawno zdjęcia robiły mi TA Aife i TEN Villk (jak TA Annie Leibovitz).

Po odwiedzinach na stronie Bubble Factory myślę, że jeżeli kiedyś będę brała jakiś ślub to chciałabym, żebyście to Wy to fotografowały. Przy zdjęciach ślubnych prawie płakałam - jesteście genialne.

Fantastycznie jest widzieć jak ludzie realizują swoje marzenia. To mnie utwierdza w przekonaniu, że warto je mieć :) Trzymam kciuki za was :) Wspaniałe zdjęcia.

Może teraz trochę przesłodzę, ale musicie być interesującymi osobami, serio. Fotografie są świetne i macie naprawdę fajne pomysły na sesje. Pozostaje mi życzyć spełnienia dalszych marzeń.

Jesteście z Villkiem wspaniałe. I miło ogrzać się w cieple płynącym z Waszej twórczości i serc :)

Po podjęciu spontanicznej decyzji o napisaniu maila z pytaniem o możliwość sesji miałam wątpliwości czy dobrze zrobiłam. Zostały one jednak w 100 % rozwiane z chwilą, gdy się tylko spotkałyśmy. Nie tylko zdolne, ale przesympatyczne Panie Fotograf, zrobiły na mnie ogromne wrażenie. Miały ciężkie zadanie, bo był to mój pierwszy kontakt z fotografią,a co za tym idzie, stres był niemały, ale atmosfera, jaką stworzyły, szybko pozwoliła mi o tym zapomnieć i zaczęłam się świetnie bawić.

Powiem tylko: było warto. Bardzo warto. Jesteście nadzwyczajne. Czułam się niezwykle podczas sesji, oglądając efekty zachwycam się nad pięknem kobiecego ciała, a skrzydeł dodaje mi myśl, że to moje, dobrze mi znane ciało. Odkryte przez Was na nowo..."

Wiecie, wesela wywołują u mnie zazwyczaj jedno skojarzenie: "obciach". Ale kiedy tak patrzę na Wasze fotki, to, jak Bóg na niebie, jeszcze chwila i sama zapragnę mieć swoje!

Blog > Komentarze do wpisu
Lookbook dla Delamo raz jeszcze

Sezon zimowy to czas, gdy nasze aparaty lekko się kurzą, a my tęsknie wspominamy ciepłe plenery. Jednak dzień robi się coraz dłuższy, więc to znak, że zbliża się nasz fotograficzny powrót. Póki co wracamy jeszcze do wspomineń i przedstawiamy Wam zdjęcia z naszej jesiennej sesji dla Delamo.pl. Pewnie część z Was pamięta naszą wiosenną sesję z Kasią również dla tego portalu, [tu] możecie obejrzeć jej efekty.

modelka: Beti | stylizacja i produkcja sesji: Delamo.pl | fotografia i wizaż: BF

środa, 05 stycznia 2011, bubblefactory

Polecane wpisy

  • Ola i Dawid

    Być nie tylko fotografem, a także prezentem ślubnym i siedzieć z gośćmi w gronie znajomych twarzy. Dla takich chwili warto jechać nie tylko osiem, a nawet trzyd

  • Wspomnienie lata

    Na ślubie i weselu byłyśmy na początku sezonu, jednak z publikacją czekałyśmy na efekty pleneru, który odbył się niedawno. Magda i Kamil przyjechali do nas do J

  • Lookbook dla Delamo

    Julita, czyli pomysłodawczyni i właścicielka Delamo , napisała do nas maila z zapytaniem o biżuteryjny lookbook dla jej nowego portalu. Jako że wcześniej nie ro

Komentarze
Gość: kieubaska, *.neoplus.adsl.tpnet.pl
2011/01/06 20:56:20
o jak Ci ładnie wyszła Beti :)
-
Gość: Monika, *.internetunion.pl
2011/01/31 14:47:07
Dziewczyny, każda kolejna sesja, którą wykonujecie, jest absolutnie fenomenalna. Jestem oczarowana zdjęciami, które tu pokazujecie! Respekt!
-
Gość: Asia, 109.243.115.*
2011/02/20 23:30:42
Podoba się, jak zwykle z resztą. Czekamy na wiosnę i nowe zdjęcia, odkurzanie szkieł już niedługo! :) Pozdrawiam.
-
Gość: ams, *.internetdsl.tpnet.pl
2011/03/03 09:36:29
cudowne fotografie
-
Gość: talula, *.neoplus.adsl.tpnet.pl
2011/04/20 20:06:57
Prosimy o nowe sesje i ich efekty : )
-
Gość: E., *.toya.net.pl
2011/05/26 21:09:15
Gdzie jesteście?! Wrócicie kiedykolwiek? Szkoda nie widzieć ciągle nowych zdjęć, szkoda myśleć, że takie talenty się gdzieś marnuję. Przypomnijcie sobie, jak świetnie było trzymać w ręku aparat i łapcie szybko i pokazujcie efekty! Niewiele osób przekazuje taką magię w zdjęciach, tym bardziej szkoda, że ostatni wpis na blogu bf jest niemal sprzed pięciu miesięcy... Pozdrawiam!
-
Gość: Natalia Mocha, *.171.36.162.static.crowley.pl
2011/07/17 23:46:28
Zdjęcia są po prostu ... bajeczne !!!