od zaplecza

NAPISZ JEŚLI POTRZEBUJESZ ZDJĘĆ :)


Kontakt: info.bubblefactory@gmail.com


bloglovin bloglovin

Nasza oferta:

* reportaż ślubny
* sesje do portfolio
* sesje pamiątkowe
* fotografia rodzinna

Inni o BF...

...regularnie oglądam kolejne Wasze zdjęcia i sesje, i jestem Wam bardzo wdzięczny, bo dzięki kilku zdjęciom i słowom, Waszym zdjęciom i słowom odkryło mi się na nowo coś dobrego w życiu coś czemu pozwoliłem trochę się zakurzyć na szkodę moją i moich bliskich. (...)


Dziewczyny mają głowy pełne niesamowitych pomysłów, a energia i uśmiech, który ich nie opuszcza ani na moment, jest bardzo zaraźliwy. Efektem tej fotograficznej przygody były piękne zdjęcia, niezapomniane wrażenia,a pozytywna energia, którą mnie te miłe Panie naładowały, nie opuszczała mnie przez kolejne dni.(...)

Jesteście niesamowitymi wróżkami.

Jesteście niesamowite. Coś czuję, że kiedyś będę mogła się chwalić (choć i tak już to robię), że kiedyś tam dawno zdjęcia robiły mi TA Aife i TEN Villk (jak TA Annie Leibovitz).

Po odwiedzinach na stronie Bubble Factory myślę, że jeżeli kiedyś będę brała jakiś ślub to chciałabym, żebyście to Wy to fotografowały. Przy zdjęciach ślubnych prawie płakałam - jesteście genialne.

Fantastycznie jest widzieć jak ludzie realizują swoje marzenia. To mnie utwierdza w przekonaniu, że warto je mieć :) Trzymam kciuki za was :) Wspaniałe zdjęcia.

Może teraz trochę przesłodzę, ale musicie być interesującymi osobami, serio. Fotografie są świetne i macie naprawdę fajne pomysły na sesje. Pozostaje mi życzyć spełnienia dalszych marzeń.

Jesteście z Villkiem wspaniałe. I miło ogrzać się w cieple płynącym z Waszej twórczości i serc :)

Po podjęciu spontanicznej decyzji o napisaniu maila z pytaniem o możliwość sesji miałam wątpliwości czy dobrze zrobiłam. Zostały one jednak w 100 % rozwiane z chwilą, gdy się tylko spotkałyśmy. Nie tylko zdolne, ale przesympatyczne Panie Fotograf, zrobiły na mnie ogromne wrażenie. Miały ciężkie zadanie, bo był to mój pierwszy kontakt z fotografią,a co za tym idzie, stres był niemały, ale atmosfera, jaką stworzyły, szybko pozwoliła mi o tym zapomnieć i zaczęłam się świetnie bawić.

Powiem tylko: było warto. Bardzo warto. Jesteście nadzwyczajne. Czułam się niezwykle podczas sesji, oglądając efekty zachwycam się nad pięknem kobiecego ciała, a skrzydeł dodaje mi myśl, że to moje, dobrze mi znane ciało. Odkryte przez Was na nowo..."

Wiecie, wesela wywołują u mnie zazwyczaj jedno skojarzenie: "obciach". Ale kiedy tak patrzę na Wasze fotki, to, jak Bóg na niebie, jeszcze chwila i sama zapragnę mieć swoje!

Blog > Komentarze do wpisu
Kocie wesele

Nasze drogi z Panną Młodą zbiegły się jeszcze w Krakowie, podczas pierwszego szafiarskiego spotkania ponad dwa lata temu. Sandra (Kocia Szafa) powiedziała nam, że gdy Hubert jej się oświadczył od początku wiedziała, że Bubble Factory będzie robiło zdjęcia ślubne. Było to dla nas szczególne wyróżnienie, bo Sandra nie była dla nas całkiem obcą osobą. Jak się jednak spodziewałyśmy, zarówno ceremonia, wzruszająca przysięga jak i samo wesele były udane w 110%. Z Płocka oprócz wspaniałych, pozytywnych emocji przywiozłyśmy masę udanych zdjęć.

Czekamy na Wasze maile. Grafik na sierpień w toku.

poniedziałek, 09 sierpnia 2010, bubblefactory

Polecane wpisy

  • Reportaż śubny - Ola i Rafał

    Wyjątkowe emocje towarzyszyły nam przy tym ślubie. Szczególnie, gdy przyszedł czas pożegnań, a nam podziękowano za więcej niż myślałysmy, że możemy dać. To nie

  • Ze szczyptą fokloru

    Do Spały przyjechałyśmy dzień wcześniej. Dostałyśmy pokój z oknami w dachu i umówiłyśmy na wieczorek zapoznawczy z Olgą i Radkiem. Z listów wiedziałyśmy, że zam

  • Spotkanie na strychu i plenerowe szaleństwa Ady i Daniela

    Ślub mieli już dłuższy czas temu, a brakowało z tego dnia tylko jednego... pamiątkowych zdjęć. W głowach wspomnienia niezapomniane i - z tego co nam opowiedziel

Komentarze
Gość: Goś, *.ghnet.pl
2010/08/09 14:43:04
Najlepsza ślubna sesja Fabryki!:) Panna Młoda jak i Pan Młody pięknie się uśmiechają a w ich oczy gdy patrzą na siebie..... widać iskierkę.
-
Gość: ew., *.chello.pl
2010/08/09 19:11:17
Dziewczyny, jak już zdecydujecie się poprowadzić warsztaty fotografii to ja zamawiam pierwsze miejsce na liście ;)
-
Gość: Dominika, 193.26.131.*
2010/08/10 22:57:47
Ostatnie zdjęcie po prostu odebrało mi mowę. Śwetna robota !
-
Gość: magda, 82.177.126.*
2010/08/17 20:48:30
Zdjęcia są rewelacyjne - najlepsza sesja ślubna jaką kiedykolwiek miałam okazję oglądać, widać, że włożyłyście w nią wiele serca.
Wasze zdjęcia są dla mnie wielką inspiracją i zachętą, by robić coraz więcej zdjęć, coraz lepszych i nie zniechęcać się-aż w końcu będę mogła Wam dorównać, choć wiem, że przede mną jeszcze długa droga.

Pozdrawiam i życzę wielu równie udanych zdjęć
Magda
-
Gość: , *.gl.digi.pl
2010/08/18 17:00:16
Zgadzam się z Goś: najlepsza ślubna sesja :)
Nie ma osób niefotogenicznych, są tylko dobrzy i źli fotografowie- Wy jesteście Ci dobrzy, umiejący znaleść coś wyjątkowego w najprostrzych gestach i co więcej uwypuklić je na fotografiach, co daje niesamowity efekt podczas ich oglądania.
Pozdrawiam serdecznie- Karolina z Gliwic